Služby

Hosté mají k dispozici zahradu, menší dvorek, světlou verandu, koupelnu, ložnice o dvou lůžkách a vybavenou kuchyň (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice…). Dvorek i zahradu je možné využívat ke grilování, nebo rozdělání ohně. Na zahradě je možné postavit stan či karavan pro děti, nebo přátele.

V celém domě je velmi dobré připojení wifi, k dispozici je i TV.

O letních prázdninách je v provozu koupaliště. Vstup do areálu přímo před domem, vstupné na celý den 25 ­korun.

Dům stojí o samotě a nabízí naprosté soukromí. Hosté nejsou nikým rušeni a také nikoho neruší.

Z místa se dají podnikat cyklovýlety do Národního parku Podyjí, Znojma (při návštěvě Znojma nabízíme zdarma možnost uschování kol v www.penzioncajovna.cz) Vranova nad Dyjí, Bítova, Jevišovic…

Blízké okolí skýtá pěkné procházky, např na zříceninu středověkého hradu Lapikus, náves před kostelem, Lurdskou jeskyni, křížovou cestu, sedm zastavení panny Marie sedmibolestné, svatou studánku a také toulky po přilehlých lesích.

V houbařské sezoně se do lesa vychází přímo z domku, nabízíme také možnost sušení i jiného zpracování hub. Ve vesnici je k dispozici potravinový obchod otevřený od 6ti hodin, kromě neděle.

Pokud si hosté nevaří sami, doporučujeme ke stravování využít služeb a teplé kuchyně Lázeňského hostince. Hostinec stojící na vesnické návsi v prostředí vzrostlých lip nabízí pěkné klidné posezení, dobré pivo a výbornou obsluhu.